• PRO TV
  • Cătălin Vișănescu și Betty Salam și-au încheiat toate socotelile. Fostul ginere al lui Florin Salam și-a făcut bagajele și a părăsit căminul conjugal. Unde s-a mutat?

Cătălin Vișănescu și Betty Salam și-au încheiat toate socotelile. Fostul ginere al lui Florin Salam și-a făcut bagajele și a părăsit căminul conjugal. Unde s-a mutat?

Cătălin Vișănescu și Betty Salam și-au încheiat toate socotelile. Fostul ginere al lui Florin Salam și-a făcut bagajele și a părăsit căminul conjugal. Unde s-a mutat?

Cătălin Vișănescu și Betty Salam au divorțat oficial în urmă cu o săptămână. Se pare că cei doi și-au rezolvat toate socotelile, iar fostul ginere al lui Florin Salam a părăsit căminul conjugal. Unde s-a mutat Cătălin Vișănescu?

Gallery

După mai multe tentative de despărțire, Betty Salam și Cătălin Vișănescu au decis să meargă pe drumuri separate. Cei doi au divorțat oficial la notar, în urmă cu o săptămână.

Cătălin Vișănescu s-a mutat din casa în care a locuit cu Betty Salam

Pentru Cătălin Vișănescu, mariajul cu Betty Salam este un capitol închis, iar acest lucru reiese și din cele mai recente imagini apărute în presă.

Paparazzii de la spynews.ro l-au surprins pe fostul ginere al lui Florin Salam în timp ce își muta lucrurile din casa în care a locuit cu fosta soție. Cătălin  Vișănescu s-a mutat la mama lui, în casa în care a copilărit.

Betty Salam, primele declarații despre divorțul de Cătălin Vișănescu

Betty Salam a făcut primele declarații despre divorț, precizând de la început că între ea și fostul soț nu a intervenit o a treia persoană, iar motivele separării sunt personale.

„Noi, de câteva luni, poate chiar un an, suntem într-o situație mai delicată. Am decis de comun acord să o luăm pe drumuri diferite, fără ceartă, pe cale amiabilă. Suntem părinți pentru Matthias. Nu a intervenit nicio femeie, niciun bărbat în relația mea cu Cătălin. Pur și simplu sunt lucruri mult mai importante decât un bărbat și o femeie, lucruri mult mai intime, pe care nu o să le spunem niciodată, pentru că nu este frumos. Este tatăl copilului meu, îi doresc tot ce e mai frumos, fericire. Mi-a zis că același lucru mi-l dorește și el mie. Nu ne dorim răul, doar că nu se mai poate. Vrem să evoluăm, doar că nu împreună, ci separat. Să înflorim, nu să stăm unul cu celălalt și să ajungem din ce în ce mai rău, pentru că nu este sănătos. Am 24 de ani, am toată viața înainte, la fel și el. Atâta timp cât îmi cresc copilul și nu-i lipsește nimic, copilul este cu mine și rămâne cu mine. El este bărbat și poate să facă ce dorește și cum dorește”, a declarat Betty Salam pentru Spynews.ro.

CITEȘTE ȘI:


  Sursă foto: Instagram 

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni