Andreea Marin și Adrian Brâncoveanu s-au despărțit după șapte ani de relație. Fosta prezentatoare de televiziune este cea care a luat decizia, păstrând discreția despre motivele care au stat în spatele acestei decizii.
Gallery
Andreea Marin a luat pe toată lumea prin surprindere atunci când a confirmat despărțirea de Adrian Brâncoveanu și, recent, a făcut câteva declarații despre cum se simte ca femeie singură.
Andreea Marin a decis, și de această dată, să păstreze discreția. Prezentatoarea de televiziune a refuzat să intre în detalii, rezumându-se doar la a spus că se simte liniștită, dând de înțeles că decizia de a pune punct relației a fost foarte bine gândită și nu a fost vorba de nimic impulsiv.
Mai mult decât atât, aceasta a punctat faptul că fiecare persoană este responsabilă pentru propria liniște și propria fericire, semn că nu s-a lăsat afectată de despărțire mai mult decât era cazul.
„Sunt sentimental liniștită, sunt foarte bine acum. Nu trebuie să fie cineva, trebuie să fii tu liniștită, iar deciziile pe care le-am luat, le-am luat în cunoștință de cauză. Sunt foarte matură și foarte asumată în ceea ce fac. Nu am nimic extraordinar de spus.”, a spus Andreea Marin, în cadrul unei emisiuni televizate.
Andreea Marin a confirmat zvonurile despre despărțirea de Adrian Brâncoveanu la scurt timp după ce acestea au început să apară. În cadrul emisiunii „La Măruță”, Zâna surprizelor a recunoscut că ruptura dintre ei s-a produs în urmă cu mai multe luni, însă a preferat să țină totul pentru ea.
Aceasta a recunoscut că momentul nu a fost unul deloc plăcută, având nevoie de liniște și de intimitate pentru a-l putea depăși.
„Nu e o chestie nouă, nu a fost plăcut pentru mine, s-a întâmplat de mai multe luni. Confirm dar nu vreau sa vorbesc mai multe despre asta. Nu este un moment plăcut pentru nimeni. Îți mulțumesc pentru că ai respectat această intimitate”, a declarat Andreea Marin.
Sursa foto: Instagram