• PRO TV
  • Cum se simte Andreea Marin după despărțirea de Adrian Brâncoveanu. Prezentatoarea de televiziune, adevărul despre situația sentimentală: „Nu trebuie să fie cineva…”

Cum se simte Andreea Marin după despărțirea de Adrian Brâncoveanu. Prezentatoarea de televiziune, adevărul despre situația sentimentală: „Nu trebuie să fie cineva…”

Cum se simte Andreea Marin după despărțirea de Adrian Brâncoveanu. Prezentatoarea de televiziune, adevărul despre situația sentimentală: „Nu trebuie să fie cineva…”

Andreea Marin și Adrian Brâncoveanu s-au despărțit după șapte ani de relație. Fosta prezentatoare de televiziune este cea care a luat decizia, păstrând discreția despre motivele care au stat în spatele acestei decizii.

Gallery

Andreea Marin a luat pe toată lumea prin surprindere atunci când a confirmat despărțirea de Adrian Brâncoveanu și, recent, a făcut câteva declarații despre cum se simte ca femeie singură.

Andreea Marin este din ce în ce mai bine după despărțirea de Adrian Brâncoveanu

Andreea Marin a decis, și de această dată, să păstreze discreția. Prezentatoarea de televiziune a refuzat să intre în detalii, rezumându-se doar la a spus că se simte liniștită, dând de înțeles că decizia de a pune punct relației a fost foarte bine gândită și nu a fost vorba de nimic impulsiv.

Mai mult decât atât, aceasta a punctat faptul că fiecare persoană este responsabilă pentru propria liniște și propria fericire, semn că nu s-a lăsat afectată de despărțire mai mult decât era cazul.

Citește și:

​„Sunt sentimental liniștită, sunt foarte bine acum. Nu trebuie să fie cineva, trebuie să fii tu liniștită, iar deciziile pe care le-am luat, le-am luat în cunoștință de cauză. Sunt foarte matură și foarte asumată în ceea ce fac. Nu am nimic extraordinar de spus.”, a spus Andreea Marin, în cadrul unei emisiuni televizate.

Andreea Marin și Adrian Brâncoveanu sunt despărțiți de câteva luni

Andreea Marin a confirmat zvonurile despre despărțirea de Adrian Brâncoveanu la scurt timp după ce acestea au început să apară. În cadrul emisiunii „La Măruță”, Zâna surprizelor a recunoscut că ruptura dintre ei s-a produs în urmă cu mai multe luni, însă a preferat să țină totul pentru ea.

Citește și:

​Aceasta a recunoscut că momentul nu a fost unul deloc plăcută, având nevoie de liniște și de intimitate pentru a-l putea depăși.

Nu e o chestie nouă, nu a fost plăcut pentru mine, s-a întâmplat de mai multe luni. Confirm dar nu vreau sa vorbesc mai multe despre asta. Nu este un moment plăcut pentru nimeni. Îți mulțumesc pentru că ai respectat această intimitate”, a declarat Andreea Marin.

Sursa foto: Instagram

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni