Andreea Bălan și George Burcea au ajuns la sentimente mai bune, la cinci ani de când au anunțat că divorțează. Cei doi au reușit să lase în urmă toate problemele de dragul fetițelor lor, așa cum au și spus că vor face.
Gallery
Andreea Bălan și George Burcea au avut parte de un divorț dificil. Cei doi au tot ajuns la tribunal, procesele au fost mai multe la număr, iar artista i-a adus fostului soț acuzații destul de dure în ultimii ani.
După ce divorțul de George Burcea s-a încheiat, Andreea Bălan a mărturisit că vrea să lase trecutul în urmă și să găsească o cale de mijloc prin care să se înțeleagă, deoarece fetițele lor sunt cele mai importante.
Conform ultimelor imagini surprinse cu cei doi de Cancan, cei doi foști soți s-au ținut de cuvânt și au reușit să găsească echilibrul perfect. Artista și fostul partener au fost surprinși în zona de Nord a Capitalei, împreună cu fetele lor.
Cei doi vorbeau, erau relaxați, iar George Burcea le-a luat pe cele două fetițe cu mașina și au mers să mănânce la un restaurant, împreună cu bunica paternă a acestora, care și-a serbat ziua de naștere.
În timp ce George Burcea s-a despărțit de Viviana Sposub și, la un an distanță, a început o relație cu o tânără din Republica Moldova, Andreea Bălan se află într-o relație stabilă și urmează să facă pasul cel mare alături de Victor Cornea.
Artista a fost cerută în căsătorie la finalul lunii decembrie, în avionul cu care zbura spre Laponia, iar marele eveniment va avea loc în primăvara lui 2026. Momentan, Andreea Bălan nu a oferit prea multe detalii despre căsătorie, însă radiază de bucurie și este convinsă că, de această dată, va fi cu noroc.
Sursa foto: Instagram