• PRO TV
  • Sunt împreună de șase ani, au avut o nuntă cu sute de invitați, dar au decis să nu facă un copil. Celebra artistă din România, care și-a înșelat fostul iubit cu actualul soț, a recunoscut de ce nu vrea să mai aibă un copil: „Asta mi-ar mai lipsi”

Sunt împreună de șase ani, au avut o nuntă cu sute de invitați, dar au decis să nu facă un copil. Celebra artistă din România, care și-a înșelat fostul iubit cu actualul soț, a recunoscut de ce nu vrea să mai aibă un copil: „Asta mi-ar mai lipsi”

Sunt împreună de șase ani, au avut o nuntă cu sute de invitați, dar au decis să nu facă un copil. Celebra artistă din România, care și-a înșelat fostul iubit cu actualul soț, a recunoscut de ce nu vrea să mai aibă un copil: „Asta mi-ar mai lipsi”

Maria Constantin și soțul ei, Robert Stoica, au aniversat, de curând, șase ani de relație și doi de când au devenit soț și soție. Artista și partenerul ei au decis să nu aibă un copil și, de curând, aceasta a explicat și care este motivul.

Gallery

​Maria Constantin s-a căsătorit pentru a treia oară, în urmă cu doi ani. Faptul că nu are un copil cu soțul ei a ridicat multe semne de întrebare în rândul fanilor și, de curând, artista a spus de ce nu vor să își mărească familia.

Motivul pentru care Maria Constantin și Robert Stoica nu au un copil împreună

Maria Constantin și Robert Stoica au fiecare câte un copil din relațiile anterioare. După ce a făcut nunta cu Robert Stoica, fanii acesteia așteptau vestea cea mare, însă solista și partenerul ei de viață au decis să nu aibă un copil.

Citește și:

​În cadrul unui interviu, aceasta a mărturisit că are un program extrem de încărcat și este mereu pe drumuri, motiv pentru care nu ar reuși să petreacă foarte mult timp cu copilul. Mai mult decât atât, deoarece are 38 de ani, consideră că diferența de vârstă ar fi mult prea mare și nu știe cât timp va fi alături de el.

Citește și:

„Nu mai vreau încă un copil, că stau numai pe drumuri. Asta mi-ar mai lipsi, un copil, când eu sunt plecată non-stop. Nu aș face față, plus că mă apropii de 40 de ani, mă gândesc cumva și pe viitor, speranța de viață a scăzut, nu aș vrea să rămână fără mamă sau fără tată copilul meu la 18 ani.  E un pic cam deplasat să mă mai gândesc la treaba asta și mai ales că avem câte un copil fiecare, chiar dacă nu avem împreună, totuși avem.   

Este o responsabilitate foarte mare pe care eu, la vârsta pe care o am, consider că făcând meseria asta de la 16 ani și pierzând atâtea nopți, și-au lăsat amprenta pe sănătatea și pe corpul meu. Nu știu dacă  aș mai avea tăria să o iau din nou de la început. Plus că nu o să nu în fiu lângă el, eu o să trebuiască să muncesc, să merg la evenimente. E clar că ar trebui să stea cineva cu el. Eu am regretat mult că nu am stat mai mult cu băiatul meu”, a spus Maria Constantin, conform Cancan.

În urmă cu ceva timp, Maria Constantin a făcut o dezvăluire despre relația ei la care nimeni nu se aștepta. Aceasta a recunoscut că, în perioada în care forma un cuplu cu Dacian Varga, a avut o relație și cu actualul ei soț.

După ce a călcat strâmb, artista i-a recunoscut totul fostului partener, însă a dat de înțeles că a făcut acest lucru deoarece nu mai era fericită.

Sursa foto: Facebook

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni