Iulia Vântur se numără printre cei mai mari fani ai lui Ricky Martin, motiv pentru care aceasta a și participat la concertul pe care artistul l-a susținut în România. Artista a publicat mai multe fotografii pe rețelele de socializare, dar și un mesaj prin intermediul căruia își exprimă aprecierea.
Gallery
Iulia Vântur a participat la concertul pe care Ricky Martin l-a susținut în București, la un an de când a cântat în deschiderea spectacolului pe care acesta l-a avut în Dubai. Impresionat de atitudinea și de aspectul româncei, artistul din Puerto Rico i-a făcut un compliment.
Iulia Vântur este apreciată de foarte multe persoane atât în România, cât și la nivel internațional, iar, printre cei care i-au remarcat frumusețea, se numără și Ricky Martin. Cei doi s-au întâlnit în culise, au făcut o serie de fotografii, iar iubita lui Salman Khan chiar i-a cerut un autograf.
Când a văzut-o, Rocky Martin i-a spus „ești frumoasă”, iar bucuria momentului a fost împărtășită de Iulia Vântur cu toți cei care o urmăresc în mediul online.
„Dacă mă cunoști, știi că îl iubesc pe @ricky_martin ❤️
Aceasta este povestea mea… dă swipe până la final ?
Ricky Martin este mai mult decât un artist pentru mine. Este dovada că visele devin realitate atunci când le dorești din toată inima, cu sinceritate și credință. Am vizualizat asta, am simțit-o, am știut în adâncul sufletului meu că ÎNTR-O ZI voi avea șansa să îl întâlnesc pe scenă, prin muzica mea. Am scris asta pe cer, am semnat pentru visul meu și s-a întâmplat. (dă swipe până la final ca să vezi)
Anul trecut, când am cântat în deschiderea concertului său din Dubai, a fost un moment extrem de important pentru mine, mai mult pe plan personal decât profesional. Am simțit puterea manifestării mele. Mi-a dat încrederea să-mi ascult intuiția și mi-a reamintit, încă o dată, că suntem cu adevărat creatorii propriilor noastre vieți.
Alege cu grijă ce manifești ? Și crede — crede în tine, în puterea Forței Supreme.
Exact după un an, am avut bucuria să îl întâlnesc din nou pe Ricky Martin, de data aceasta în țara mea, România❤️?? #recunoscătoare
A incendiat scena la București și a făcut oamenii fericiți. Aceasta este misiunea unui artist adevărat… să aducă bucurie, să facă oamenii să simtă! Îți mulțumesc, Ricky Martin, pentru una dintre cele mai frumoase experiențe din viața mea ?? Ești ???”, a fost mesajul postat de Iulia Vântur.
Sursa foto: Instagram