• PRO TV
  • Cum arată astăzi Cristi din Banat. Autorul piesei „Ca o apă cristalină” a apelat la intervenții estetice-FOTO

Cum arată astăzi Cristi din Banat. Autorul piesei „Ca o apă cristalină” a apelat la intervenții estetice-FOTO

Cum arată astăzi Cristi din Banat. Autorul piesei „Ca o apă cristalină” a apelat la intervenții estetice-FOTO

Cristi din Banat, cunoscut publicului larg ca autor al piesei „Ca o apă cristalină”, trece printr-o perioadă de transformări majore, atât pe plan personal, cât și fizic. Stabilit de mai mulți ani în Spania, artistul s-a confruntat recent cu probleme serioase de sănătate, dar și cu responsabilitatea de a avea grijă de mama sa bolnavă. În ciuda dificultăților, nu a renunțat la muzică și nici la dorința de a se reinventa.

Gallery

Artistul a intrat în atenția publicului în 2015, odată cu lansarea piesei care l-a făcut celebru la nivel național. În videoclipul melodiei „Ca o apă cristalină”, Cristi apărea blond, purtând o cămașă albă și dansând pe o plajă din Spania, imagini care au devenit rapid virale. Succesul piesei a fost amplificat și de comentariile ironice făcute de un jurnalist român.

Cristi din Banat a apelat la botox

În ultimii ani, Cristi din Banat a trecut printr-o transformare vizibilă de look. În imaginile recente publicate pe rețelele de socializare, chipul său apare neted, lipsit de riduri, detaliu care sugerează că artistul a apelat la intervenții estetice, precum injecțiile cu botox.

VEZI IMAGINILE ÎN GALERIA FOTO DE MAI SUS

Viața sa personală a cunoscut, de asemenea, schimbări importante. În 2015, Cristi s-a căsătorit în Spania cu partenerul său, Rafaelo, într-o perioadă în care puțini români își asumau public orientarea sexuală și oficializau o relație cu o persoană de același sex.

În prezent, artistul are și o mare responsabilitate în familie, ocupându-se de mama sa, care se confruntă cu probleme de sănătate.

Cristi din Banat, internat în spital după o intoxicație

Recent, Cristi din Banat și-a îngrijorat fanii după ce a ajuns la spital, în urma unei intoxicații. Artistul a fost internat pentru o perioadă, iar apariția sa pe patul de spital a stârnit numeroase reacții din partea celor care îl urmăresc.

După externare, acesta a transmis un mesaj emoționant pe rețelele de socializare:

„Dragii mei, cu inima plină de recunoștință vă anunț că am fost externat! După o perioadă dificilă în spital, în care am luptat cu o intoxicație din lapte trecut de termen, mă bucur să fiu acasă, alături de cei dragi. Vă mulțumesc din suflet pentru gândurile bune și susținere!”

La scurt timp, artistul a anunțat că va lua o pauză de la mediul online, pentru a se concentra pe refacere:

„Dragi mei, am revenit de la spital și simt nevoia să mă retrag puțin în liniștea mea. Cel mai important este să fim sănătoși, așa că vă doresc multă sănătate tuturor! Încă nu mă simt complet bine, dar vă promit că revin cu forțe proaspete.(…) Vă îmbrățișez cu drag și vă mulțumesc pentru înțelegere!”

Sursă foto: Facebook

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni