Otniela Sandu a fost în centrul atenției anul trecut, după ce a avut o relație du-te-vino cu Sebastian Dobrincu. Deși lucrurile păreau serioase între ei, cei doi au decis să meargă pe drumuri separate, însă niciunul dintre ei nu a bătut pasul pe loc.
Gallery
La câteva luni după ce Sebastian Dobrincu a plecat într-o vacanță cu fiica lui Virgil Ianțu, Otniela Sandu a fost și ea surprinsă în compania noului partener. Aceasta a început o poveste de dragoste cu un român putred de bogat, a cărui avere este estimată la 250 de milioane de euro.
Recent, Otniela Sandu și-a serbat ziua de naștere și a plecat într-o mică escapadă, în Poiana Brașov. Aceasta a petrecut într-un local de lux, unde distracția a fost la cote maxime.
În timp ce dansa, conform Cancan, actrița a fost surprinsă sărutându-se cu noul iubit, în văzul tuturor. Cei doi păreau extrem de apropiați, chiar dacă relația lor nu durează de foarte mult timp.
Cu toate acestea, îndrăgostiții au fost extrem de discreți și nu au postat nimic pe rețelele de socializare care să îi dea de gol că sunt împreună. Otniela Sandu a demonstrat că relația cu Sebastian Dobrincu este un subiect încheiat definitiv și că este dispusă să își refacă viața.
Noul iubit al artistei este un om de afaceri de succes. Are o avere estimată la 250 de milioane de euro și a cheltuit milioane de euro pe mașini de lux, pentru una singură plătind 1,5 milioane de euro.
Actualul iubit al Otnielei Sandu nu este străin de gesturile grandioase și nici nu se uită la bani atunci când vrea să își dea pe spate partenera. În urmă cu mai bine de doi ani, pentru a-și impresiona iubita de la ace avreme, omul de afaceri a invitat-o la o plimbare cu elicopterul.
Cei doi au petrecut câteva zile la Eforie Sud, unde au ajuns și de unde au plecat cu elicopterul. Prin urmare, nu este exclus ca și pentru Otniela Sandu să facă gesturi grandioase, mai ales că încă sunt la început de drum.
Sursa foto: Instagram