Kim Kardashian trăiește o nouă poveste de dragoste cu Lewis Hamilton, iar relația lor începe să devină din ce în ce mai serioasă. Zilele trecute, fosta nevastă a lui Kanye West a postat un Reel dintr-un Ferrari, alături de pilotul de Formula 1.
Gallery
Lewis Hamilton și Kanye West aveau o relație de prietenie, așa că acum situația e cu atât mai surprinzătoare pentru fanii lor.
Mulți se întreabă ce crede rapperul despre această iubire, mai ales că pilotul de Formula 1 a început să petreacă timp și-n preajma copiilor pe care Kim îi are cu artistul.
Surse apropiate rapperului de 48 de ani susțin că acesta nu are nimic împotriva lui Lewis, potrivit Page Six.
„Kanye nu se întreabă «Este Lewis o persoană bună?» Este un tip drăguț, inteligent, o persoană de treabă și un atlet incredibil”, a spus o sursă apropiată lui West, adăugând că Hamilton este „cunoscut” în cercul interior al rapperului.
Lewis Hamilton a petrecut timp cu copiii lui Kim și ai lui Kanye în vacanța lor din Tokyo. „Kanye e liniștit că Lewis este în preajma copiilor săi. Își iubește fosta soție și vrea ce e mai bun pentru ea”, a explicat aceeași sursă.
Totuși, lucrurile nu au stat la fel de bine în trecut. Când Kim a avut relația cu Pete Davidson, după divorțul de West, lucrurile au fost mult mai tensionate. Pete Davidson, prima relație publică importantă a lui Kardashian după despărțirea lor în februarie 2021.
„L-a urât pe Pete Davidson”, a spus aceeași sursa. Comediantul a fost ținta unor melodii și videoclipuri extrem de controversate ale lui West, iar Kim a recunoscut că a fost o perioadă dificilă pentru toți.
Sursa a spus că, pe atunci, West „era traumatizat pentru că și-a pierdut dragostea vieții lui”, adăugând că acum rapperul „recunoaște de ce a pierdut-o … A adus mult haos în viața ei … dar a adus și haos în lume. Privește înapoi și spune: «Doamne Dumnezeule»”.
Kim Kardashian a spus că comportamentul „toxic” al lui Kanye West a dus la despărțire, referindu-se la episoadele sale maniacale în podcastul „Call Her Daddy”.
Ea a mai menționat „lipsa de stabilitate” și „să nu te simți în siguranță emoțional și financiar” în căsnicie, amintind cum uneori găsea acasă cinci Lamborghini noi, pe care ulterior Kanye West le făcea cadou prietenilor.
Acum, sursa aproapiată rapperului spune că acesta „este liniștit. S-a întors la muzica lui, la modă, și este recunoscător pentru tot”. Se pare că rapperul „își dorește copii” cu Bianca Censori, soția sa din 2022, și „are deja câteva nume interesante pregătite”.
Fotografii: Getty Images/ Instagram/ Profimedia Images
CITEȘTE ȘI: