La mai bine de o lună de la separarea de Răzvan Kovacs, Ema Oprișan pare că începe un nou capitol în viața sa. După o perioadă discretă, vedeta a revenit în atenția publicului cu o apariție care a stârnit numeroase reacții.
Gallery
După o relație intens urmărită, Ema Oprișan și Răzvan Kovacs au decis să meargă pe drumuri separate. Anunțul a fost făcut în urmă cu mai bine de o lună, iar ulterior cei doi au confirmat că au depus actele de divorț.
Despărțirea nu a fost una bruscă, ci rezultatul unor probleme apărute în timp, după cum a explicat fostul partener al Emei. În cele din urmă, ambii au ajuns la concluzia că este mai bine să continue separat.
După această etapă dificilă, Ema Oprișan a fost surprinsă recent în compania lui Romeo Vasiloni, cel care, în trecut, și-a arătat interesul față de ea.
Întâlnirea dintre cei doi a avut loc în mod neașteptat, în cadrul unui eveniment sportiv:
„Ne-am revăzut când a fost meciul meu, întâmplător, după ce am luptat am „zărit-o” pe Ema la o masă acolo. Am mers la ea, am salutat-o, că așa e frumos. Am stat câteva minute de vorbă, am întrebat-o cu ce ocazie la astfel de evenimente, pentru că știam că nu este tocmai fană. Și a zis că e prima oară când merge și că i-a plăcut. Coincidență sau nu, chiar când am avut eu meci. După care am mai schimbat două-trei vorbe”, a spus Romeo Vasiloni, pentru spynews.ro.
VEZI IMAGINILE ÎN GALERIA FOTO DE MAI SUS
Revederea nu a rămas singulară. La scurt timp, cei doi s-au întâlnit din nou, de această dată într-un local, unde au petrecut mai mult timp împreună.
Romeo Vasiloni a vorbit despre relația actuală dintre ei:
„Ema mi-a fost dragă și îmi este dragă în continuare, este un om frumos din toate punctele de vedere. La un local ne-am „reîntâlnit” și m-am așezat la masa ei, lângă ea. Suntem în relații bune, nu știu dacă suntem chiar prieteni, dar ceva suntem”, a mai zis el pentru sursa citată.
Deși aparițiile lor au ridicat semne de întrebare, Romeo Vasiloni a precizat că nu este vorba, cel puțin momentan, despre o relație amoroasă.
Cu toate acestea, declarațiile lui lasă loc de interpretări:
„Nimic amoros, nu se pune problema de așa ceva. Dar „never say never”, ce să zic, mă simt bine în compania ei, am râs, am glumit, am dansat. Ne-am simțit bine, cum de altfel trebuie să fie la astfel de evenimente, nimic altceva. Vedem ce va fi pe viitor”, a mai zis el.
Sursă foto: Instagram