Călin Donca și Dorian Popa încă nu au rezolvat problemele dintre ei, motiv pentru care, după nunta acestuia, afaceristul și-a spus părerea despre fericitul eveniment.
Gallery
Călin Donca nu are de gând să îl ierte pe Dorian Popa pentru comentariile pe care le-a făcut la adresa lui în perioada în care a fost arestat preventiv. Acesta s-a legat de nunta pe care vlogger-ul a făcut-o în urmă cu doar câteva zile, spunând că nu îl consideră un exemplu bun pentru tineri.
Andreea și Dorian Popa și-au oficializat relația în primăvara anului trecut și, pe data de 24 aprilie, s-au căsătorit. Deoarece au devenit soț și soție foarte repede, Călin Donca a spus că modul în care a gestionat relațiile în care a fost implicat poate influența negativ tinerii.
Acesta susține că a greșit față de Babs, deoarece, deși au fost împreună mai bine de un deceniu, nu s-au căsătorit. Mai mult decât atât, Călin Donca a avut doar cuvinte de laudă la adresa lui Babs, precizând nu doar că este o femeie frumoasă, ci și una harnică și ar fi reprezentat persoana ideală pentru vloger.
De asemenea, milionarul a mai precizat că a lăsat-o pe Babs pentru actuala iubită pe care a și luat-o de soție „într-un timp record”, iar modul în care a gestionat relațiile nu reprezintă un exemplu bun pentru cei care îl urmăresc.
„Dorian nu este un exemplu. El a fost cu o fată 12 ani, 14 ani, sau cât a fost. Tu nu poți să stai cu cineva 12 ani, să nu te căsătorești cu fata respective care, din punctul meu de Vedere, era de nota zece. De fiecare dată când mergeam la el acasă, o vedeam că muncește. Era foarte harnică, era drăguță, este drăguță, adică e o fată frumoasă. Și stai 12 ani cu ea, sau cât a stat, oricum destul de mult, iar, după aia, tu realizezi că, de fapt, ție nu îți mai place de ea și îți iei alta nouă cu care te și căsătorești în timp record. Ăsta nu este un exemplu pentru tinerii din ziua de astăzi.
Mie îmi pare rău, îi spuneam soției, că am stat cu ea trei ani înainte să o cer de nevastă. Trebuia să stau doi ani, un an. Dar el stă 12 ani, după 12 ani o lasă pe fata aia, îmi spui și mie, la vârsta la care a ajuns fata respectivă. E mult mai greu să-și găsească un bărbat calitativ de 20-25 de ani ca și în urmă cu ceva timp, că tot ce-i bun se ia de pe piață. Adică nu este un gest frumos să stai cu o fată 12-14 ani după care te căsătorești în mod”, a spus afaceristul, conform Cancan.
Sursa foto: Instagram