![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Cabral si Andreea Ibacka au anuntat ca vor deveni parinti. Dupa 7 ani de casatorie, cei doi se pregatesc de venirea pe lume a primului lor copil impreuna.
„Ta-daaa!
Scriu dintr-o singură suflare… cu fluturi în stomac, așa cum mă trezesc în fiecare dimineață a ultimelor luni. Ce voiam să vă zicem", a scris Andreea, pe blogul sau.
Iar imaginea pe care a postat-o valoreaza cat o mie de cuvinte:
Prezentatorul de la ,,Ce spun romanii" a confirmat vestea.
Cabral devine tata pentru a doua oara. Prima sa fica sa, Inoke, are deja 16 ani.
Gallery