![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Cleopatra Stratan și Edward Sanda formează unul dintre cele mai frumoase cupluri de artiști din showbiz-ul românesc. Sunt împreună de aproape doi ani, iar acum se gândesc la căsătorie.
Astăzi Cleopatra a împlinit 18 ani, iar Edward a cerut-o de soție. Artistul a postat pe contul lui de Instagram o fotografie care surprinde momentul emoționant.
”She said YEEES! LoveOfMyLife” ( A spus Da, iubirea vieții mele) a semnat Edward fotografia. Cei doi artiști au colaborat inițial pe plan profesional, iar treptat s-au îndrăgostit.
Mult timp, cuplul a preferat să-și țină relația departe de ochii lumii: ”Atunci când au apărut speculațiile că noi eram împreună, nu eram. Colaboram strict muzical, ne vedeam la studio, am lansat o piesă împreună și după ce a bubuit toată chestia aia, am continuat să vorbim.”, spunea cu câteva luni în urmă Edward Sanda.
Gallery