![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Anul care tocmai s-a încheiat a adus multe schimbări de ordin economic, social și chiar cultural, iar acest lucru ne-a forțat să ne reorganizăm activitatea.
Fie că este vorba despre modul în care lucrăm, învățăm, socializăm și așa mai departe, a trebuit să ne reorganizăm viața cu un minim de interacțiune fizică.
Instrumentele digitale sunt cele care, în toată această perioadă, ne-au fost de un real ajutor.
Semnătura electronică calificată este prima soluție pentru continuarea activității, fără a interacționa fizic cu partenerii, clienții sau angajații instituțiilor statului.
Citește continuarea AICI!