![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Cristina Cioran trece prin clipe dificile. Însărcinată în 7 luni, vedeta a născut prematur din cauza unor probleme de sănătate.
Cristina Cioran a postat, în lacrimi, mai multe filmulețe din spital. Vedeta a născut prematur, însărcinată fiind în 7 luni. “Sunt puternică, şi fetiţa mea este puternică. A venit mai devreme. Rugaţi-vă pentru mine şi pentru ea. Mai mult pentru ea!”.
“Eram mai devreme într-o stare deplorabilă, speriată, îngrozită, dar acum vreau să spun că bebelușa este bine, respiră singurică, abia aștept să o văd. Nu mă așteptam la tot ce mi se întâmplă! E adevărat că ultimul an din viața mea e la fel de neașteptat. Mulțumesc pentru susținere”, a declarat vedeta ulterior.
Sursă foto: Instagram Cristina Cioran
Gallery