![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Cătălin Măruță și-a surprins fanii de pe Instagram după ce a postat o fotografie cu el de când era copil.
În cea mai recentă postare, Cătălin Măruță le-a arătat celor peste 700.000 de urmăritori de pe Instagram o fotografie rară din copilărie. Deși este o fotografie alb-negru, mulți au crezut inițial că este Eva. "Eva copia ta", "Eva este copia ta fidelă, îți seamănă leit!", "Eva, în persoană!", "Am crezut ca e Eva!! Cât de mult vă seamănă!", au fost câteva dintre comentarii.
“Cred că a trecut mult timp de la prima zi de școală, pentru că îmi aduc aminte doar emoțiile și sentimentul că sunt un copil mare, că intru într-o nouă etapă. Când mă uit la fotografiile de atunci mă amuz! Mi se pare că eram sobru în uniformă și îmi luam rolul în serios! Copiii au o capacitate uimitoare de a se bucura că sunt cu alți copii, că descoperă lucruri noi, deci nu îmi aduc aminte decât lucrurile bune, că la școală mă distram!”, a fost mesajul prezentatorului.
Gallery