![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Ales ca primar al Sectorului 5 din București în anul 2020, Cristian Popescu Piedone încearcă să dea o lovitură de marketing și o pune pe Oana Zăvoranu în rolul de consilier de imagine.
„Oana nu are o necesitate de bani. Are o experiență vastă în domeniul TV. Îmi aduc aminte când facea o emisiune, am fost invitatul ei, ne cunoaștem de atunci. Am avut o relație foarte frumoasă de-a lungul timpului”, a spus Cristian Popescu Piedone, care a afirmat că Oana Zăvoranu va fi personal neremunerat și se va ocupa de relația cu mass-media.
Oana Zăvoranu a postat și pe internet câteva poze în care apărea alături de primarul Piedone, imagini pe care apoi ea le-a șters. „În vizită la viitorul meu șef”, scrisese vedeta în dreptul fotografiilor.
Potrivit Știrile PRO TV, Oana Zăvoranu nu este la primul contact cu lumea politică: în trecut, ea a fost membru PRM.
Vezi și: Share în bucate cu Alex Petricean - Tartă de Gutui
Gallery