![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
În acest an, Anamaria Prodan împlinește 50 de ani, însă vedeta demonstrează în continuare că, pentru ea, vârsta este doar un număr.
Sexy-impresara se lasă fotografiată în cele mai incendiare ipostaze, iar apoi imaginile le postează pe Instagram. În semn de apreciere, fanii ei din mediul online i-au dat foarte multe like-uri: peste 64.000!
Chiar dacă Anamaria Prodan nu a scris nimic în dreptul fotografiei, ci doar a postat mai multe tipuri de emoticoane. În schimb, prietenii ei nu s-au ferit să comenteze. „Mai perfectă ca la 30” i-a scris Adrian Pescariu.
Vezi și: Wine Trips Romania S2E10 | Mircea Radu și Sergiu Nedelea, lecții de istorie la Castelul Bethlen-Haller de pe domeniul Jidvei
Gallery