![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Pe 3, 4 și 5 iunie, la Arena Națională din București, are loc unul dintre cele mai așteptate evenimente din acest an – SAGA Festival.
Începând de astăzi, SAGA, își va deschide porțile pentru festivalieri. Unii dintre cei mai apreciați artiști internaționali și locali vin pe 3, 4 și 5 iunie, la Arena Națională din București, printre care și Fedde Le Grand, unul dintre cei mai apreciați DJ din lume.
Fedde Le Grand spune că îi place foarte mult ospitalitatea românilor. "M-am simțit ca acasă din prima zi, ceea ce e minunat. Cu siguranță vor fi multe piese noi. Abia aștept, mai ales că am stat în casă doi ani. O să dau tot ce pot".
Vezi mai multe în materialul video de mai jos
Sursă foto: Getty Images
Gallery