![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
La 20 de ani, Elena Chiriac a fost una dintre cele mai puternice concurente de la „Survivor România” și chiar a ieșit pe locul doi.
Recent, a ieșit la iveală un detaliu legat de un fost iubit, la rândul său concurent Survivor în trecut. Se pare că Elena Chiriac a trăit o poveste de dragoste alături de Cucu.
”Eu țin cu Elena și cu Rengle. A fost ceva între noi, în privat, s-a terminat, nu dau detalii despre viața privată, dar am ramas în relații bune,” a dezvălui Cucu în timpul concursului.
Amuzant este că mulți s-au grăbit să o cupleze pe Elena cu Alex Delea, după e aceasta a postat o poză pe Instagram cu ei doi îmbrățișați. La Măruță, în interviul dat după sosirea din Republica Dominicană, Elena chiar l-a caracterizat pe Alex Delea drept...simpatic.
FOTO: INSTAGRAM CUCU/ INSTAGRAM ELENA CHIRIAC
Gallery