![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Liviu Teodorescu și Bianca Tilici față în față cu cea mai nouă provocare a lui Cătălin Măruță: testul cunoașterii reciproce!
Chiar dacă au lansat un single împreună și au petrecut zeci de ore la filmarea videoclipului „Pe val”, Cătălin Măruță a vrut să descopere cât de bine se cunosc cei doi artiști, în viața privată.
Dacă prima parte a provocării a fost de „încălzire”, cea de-a doua parte a devenit un adevărat test al sincerității – care a fost prima relație a fiecăruia dintre ei, la ce vârstă, care sunt cele mai eficiente texte pe care le foloseau la agățat.
Bianca a dezvăluit că nu se sfiește să facă primul pas dacă îi place de cineva, în timp ce Liviu a intrat in detaliile primei sale relatii.