La Survivor România, Ionela și Diandra s-au întrecut într-o probă aparent ușoară, dar care a necesitat multă precizie. Cine a plecat acasă în ediția din 9 aprilie
Publicat
Al doilea joc al primei ediții de Survivor România 2025 s-a încheiat cu victoria, din nou, a tribului Titanilor.
Deși le-au ținut piept bărbaților, Zeițele nu au reușit să marcheze punctele câștigătoare. După meci, acestea se arată deranjate de atitudinea Vikingului și îl iau la rost.
Vedeți ce s-a întâmplat în clipul video de mai sus.
Ediția integrală este online exclusiv pe VOYO.