La Survivor România, Ionela și Diandra s-au întrecut într-o probă aparent ușoară, dar care a necesitat multă precizie. Cine a plecat acasă în ediția din 9 aprilie
Publicat
În cadrul ediției de miercuri a emisiunii Survivor România 2025, Diandra are parte de un moment nostalgic.
Diandra îi povestește colegei ei de trib, Alexia, cât de mult înseamnă familia pentru ea și, în special, bunica ei.
”Mama mea a plecat pe un vas de croazieră și bunica mea mă lua de la grădiniță, mă ducea la școală, mă lua de la școală, mâncam la ea. Ea a fost prezența feminină în viața mea, când mama n-a fost. E acolo, e blândă, iubitoare, caldă, pentru mine, bunica mea e un exemplu de cum ar trebui să fie o femeie.
Urmăriți, în clipul video de mai sus, de ce începe să plângă Diandra.
Emisiunea integrală exclusiv pe VOYO!