Andreea, alături de cei doi copii ai săi, și-au văzut noua casă, iar emoțiile au atins cote absolute!
Gallery
Când a intrat în curte, Patrik s-a dus direct pe terenul de fotbal de care s-a ocupa Omid.
„Casa este superbă, este mai mult decât mi-aș fi dorit și mai mult decât am visat eu”, a spus Andreea.
VEZI MOMENTUL COMPLET ÎN VIDEOCLIPUL DE MAI SUS
EDIȚIA INTEGRALĂ POATE FI URMĂRITĂ PE VOYO