Cine a părăsit competiția Survivor România 2025 și ce s-a întâmplat în ultimul episod al acestei săptămâni. Ina și Mario și-au jucat ultima carte, după o răsturnare de situație spectaculoasă: „Ești dovada vie că nu trebuie să renunți niciodată”
Publicat


