După ce Iulia Sălăgean a cerut ordin de protecție împotriva lui Alex Bodi, mai multe informații au început să iasă la iveală, printre care și câți bani îi oferă milionarul fostei soții lunar.
Gallery
Iulia Sălăgean, fosta soție a lui Alex Bodi, a cerut un ordin de protecție împotriva afaceristului, acuzându-l că a fost violent cu fetița pe care o au împreună. Nu a durat mult și s-a aflat câți bani îi dă acesta lunar fostei partenere, pentru a nu pleca din București.
Alex Bodi este revoltat din cauza tuturor acuzațiilor pe care Iulia Sălăgean i le-a adus și susține că totul este doar o minciună, pentru ca femeia să primească și mai mulți bani de la el.
Chiar dacă nu mai formează un cuplu, Alex Bodi a decis să îi ofere Iuliei Sălăgean, în fiecare lună, suma de 5.000 de euro, pentru ca fiica lor să poată rămâne, în continuare, în București. Afaceristul susține că își iubește foarte mult fiica și nu ar putea sta departe de ea prea mult timp.
Pe lângă suma de 25.000 de lei pe care Iulia Sălăgean o primește în fiecare lună, Alex Bodi le-a închiriat și un apartament de lux și le-a pus la dispoziție și o mașină, pentru a se putea deplasa oriunde au nevoie, relatează Spynews.
Alex Bodi susține că este șantajat emoțional de către Iulia Sălăgean, care a spus că vrea să plece din București, împreună cu fiica lor, deoarece banii pe care îi primește de la Alex Bodi nu sunt suficienți.
Alex Bodi susține că, deși le oferă tot ceea ce au nevoie, ordinul de protecție nu îi permite să se apropie de fiica lui la mai puțin de 100 de m de aceasta, lucru ce îl nemulțumește, deoarece vrea să stea cât mai mult timp alături de copiii săi.
„Pârâtul arată că nu şi-ar dori niciodată răul fiicei sale, iar reclamanta îl șantajează pentru bani, pârâtului spunându-i motivul pentru care i-a spus că va părăsi casa, respectiv pentru că nu îi ajung banii pe care îi dă pârâtul”, au spus magistrații.
Sursa foto: Instagram