Un om de afaceri din România a dat de belea, după ce și-a sunat soția, în timp ce se afla cu amanta. Fără să își dea seama, acesta a apăsat greșit pe telefon și s-a dat singur de gol.
Un om de afaceri din România, manager și președinte al unor corporații importante din țară, și-a sunat soția, în timp ce o înșela cu amanta. Femeia înșelată s-a trezit și dată în judecată de către fostul partener și acuzată de violență.
Conform Cancan, în timp ce amanta se afla în patul conjugal, omul de afaceri a apăsat greșit pe telefon și și-a sunat soția. Fără să bănuiască nici măcar o secundă că este tradusă, femeia a răspuns și a rămas mută de uimire când și-a dat seama ce se întâmplă.
Aceasta s-a dus imediat acasă, doar că nu a mai găsit-o pe amantă, deoarece, între timp, plecase. Bărbatul s-a comportat ca și când nu s-a întâmplat nimic, fără să îi treacă prin minte ce greșeală a comis.
Cu toate acestea, femeia nu s-ar fi lăsat așa de ușor. Deși nu și-a prins soțul în fapt, a decis să îi dea o lecție. L-a zgâriat și l-a lovit peste față, după care, a plecat. Nici soțul care a călcat strâmb nu a renunțat și a dat-o în judecată pentru agresiune.
După episodul dureros, femeia a decis să plece în Elveția, pentru a fi cât mai departe de fostul ei soț. Acuzată de agresiune, aceasta a precizat că, pe parcursul celor 11 ani de relație, omul de afaceri ar fi amenințat-o în repetate rânduri, ba chiar că ar fi ridicat pumnul la ea și o amenința că o va distruge.
Mai mult decât atât, aceasta susține că i-a deschis fostului soț nu mai puțin de 20 de procese civile și penale, toate doar în ultimii cinci ani. De asemenea, femeia a mai precizat că a vrut să meargă la IML, doar că avocații i-au spus că totul este în zadar.
Sursa foto: Shutterstock