![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Mircea Solcanu prezentatorul "Povestirilor de Noapte", de la Acasa Tv a participat alaturi de Cheeky Girls si Matteo la "Serviti, va rog" in editia din 30 august.
Astfel, toti cei care au urmarit show-ul au putut afla faptul ca Mircea Solcanu prefera crema crema epilatoare cand vine vorba de indepartarea parului nedorit.
Drept urmarea in momentul cand acesta a fost nevoit sa faca cumparaturile pentru restaurantul lui Nea Marin, acesta nu a uitat sa-si achizitioneze si o creme epilatoare. Fetele de la Cheeky Girls le-a busit rasul cand au vazut ca Mircea cauta cu disperare prin bucatarie aceasta crema.
Unde se epileaza si care a fost reactia persoanelor prezente in bucataria doamnei Bamboi? Poti vedea daca urmaresti video atasat mai jos.