O cunoscută artistă de muzică de petrecere, care a urcat pe scenă alături de artiști celebri, a născut pentru a doua oară. De data aceasta, a adus pe lume o fetiță, iar soțul ei a postat prima imagine cu micuța.
Gallery
Irina Lepa traversează cea mai frumoasă perioadă a vieții sale. A născut pentru a doua oară și a adus pe lume o fetiță perfect sănătoasă. Artista și soțul ei, Gabi Jianu, sunt în al nouălea cer.
Irina Lepa a născut în zi de mare sărbătoare, duminică, 26 octombrie, de Sfântul Dumitru. Micuța a venit pe lume perfect sănătoasă și, deja, i-a cucerit în totalitate pe părinții ei. Au decis să îi pună numele Maria, iar soțul acesteia a postat prima fotografie cu ea. (VEZI IMAGINEA ÎN GALERIA FOTO DE MAI SUS)
Cu puțin timp înainte de a naște pentru a doua oară, Irina Lepa și-a serbat ziua de naștere. Artista a împlini 33 de ani și a onorat contractele pe care le avea chiar și în ultima săptămână de sarcină.
În urmă cu ceva timp, după ce a născut prima oară, Irina Lepa a fost întrebată dacă își mai dorește un copil. La acea vreme, artista a mărturisit că nu știa dacă va mai trece prin această perioadă încă o dată, deoarece voia să se focuseze asupra lui David, având și un program foarte încărcat.
„Deocamdată, nu îmi mai doresc niciun copil. Încerc să mă focusez cât pot de mult pe David, să-l cresc cum se cuvine și poate pe viitor...niciodată n-avem de unde să știm ce se poate întâmpla”, a spus aceasta, în urmă cu patru ani.
Sursa foto: Instagram