Armin Nicoară și Claudia Puican au făcut petrecerea de nuntă și de botez la finalul lunii octombrie și, la scurt timp după aceea, artistul a anunțat că vor pleca separate în luna de miere.
Gallery
Același lucru s-a întâmplat și de curând, atunci când Armin Nicoară a plecat în Thailanda, în timp ce Claudia Puican a rămas acasă, alături de fiul lor. Artistul a fost aspru criticat pentru că a plecat singur în vacanță, dar le-a transmis imediat un mesaj cârcotașilor.
Armin Nicoară și câțiva prieteni, printre care și una dintre nașele sale, au plecat în Thailanda, pentru câteva zile. În tot acest timp, Claudia Puican a rămas acasă cu fiul lor, lucru ce i-a deranjat pe internauți.
După ce s-a trezit cu zeci de mesaje în care a fost criticat, Armin Nicoară a avut prima reacție. Artistul a punctat faptul că, deși a plecat fără soția lui, țin legătura, iar Claudia Puican știe ce program are, deoarece relația lor se bazează pe încredere, pe comunicare și pe înțelegere.
„Am văzut multe mesaje și vreau să spun ceva sincer, fără supărare.
Faptul că sunt plecat câteva zile nu înseamnă că am plecat de lângă familia mea sau de lângă Claudia.
Într-o relație normală există încredere, susținere și înțelegere. Noi așa funcționăm. Ne respectăm, vorbim, ne sprijinim și știm foarte bine ce avem unul cu celălalt.
Claudia știe tot ce ține de mine, de munca mea și de alegerile mele, la fel cum și eu știu că suntem o familie unită, chiar și atunci când nu suntem în același loc.
Înțeleg că fiecare om vede lucrurile diferit, dar vă asigur că suntem bine, liniștiți și echilibrați. Asta contează cel mai mult pentru noi.
Vă mulțumesc celor care ne respectați și ne doriți binele”, a fost mesajul postat de Armin Nicoară pe rețelele de socializare.
Sursa foto: Instagram