Alexandra Chitoșcă, fosta soție a lui Sebastian Chitoșcă, este din nou însărcinată. Aceasta a dat vestea cea mare chiar de ziua ei de naștere și a anunțat dacă va avea fetiță sau băiețel.
Gallery
Alexandra Chitoșcă este însărcinată cu primul copil al actualului ei iubit. Aceast aa publicat primele imagini cu burtica de gravidă, chiar în ziua în care a împlinit 31 de ani.
Divorțul dintre Sebastian Chitoșcă și Alexandra Chitoșcă a fost confirmat în toamna anului 2021. Aceasta a decis să rămână în Germania, unde se mutase alături de Sebastian, acolo unde și-a și refăcut viața.
Până de curând, aceasta a fost extrem de discretă în ceea ce privește povestea ei de iubire, dar a decis să posteze primele imagini alături de actualul partener cu care își întemeiază o familie.
Prin intermediul unui mesaj postat pe rețelele de socializare, Alexandra Chitoșcă i-a mulțumit iubitului ei pentru faptul că i-a oferit oportunitatea de a deveni mamă, fiind convinsă că acesta va fi tatăl de care micuța va avea nevoie.
„Îti multumim Doamne pentru cel mai de pret dar din viata noastră! Îti suntem profunzi recunoscători pentru tot frumosul care ni-L oferi!
Iti multumesc, dragul meu, pentru ca mã faci mama, am sufletul plin de bucurie si emotie, traiesc cele mai frumoase momente din viata mea si mã bucur ca le trăiesc alături de tine! Stiu ca vei fii un tată minunat pentru copilul nostru!
Fetita noastră, esti mai mult decât dorită, esti tot sensul vietii noastre, te asteptăm sănătoasã si plină de zâmbete, caci noi inca de acum îti promitem ca vom fii mereu lânga tine ca sã îti facem viata frumoasã si deosebită! Sensul vietii noastre capătă contur!”, a fost moesajul postat de Alexandra.
Sebastian Chitoșcă, unul dintre foștii fotbaliști de la FSCB, a vorbit, în urmă cu doar câteva luni, despre momentul în care a aflat că Alexandra l-a înșelat. Acesta a mărturisit că, în timp ce a fost plecat din țară pentru a participa la un reality show, a visat cum Alexandra a călcat strâmb.
În momentul în care a revenit în țară și s-au întâlnit la aeroport, acesta și-ar fi dat seama că a fost trădat: „Am văzut-o din aeroport, i-am văzut fața. Un om pierdut, speriat, nu știa cum să reacționeze. Mi-am dat seama. Eu n-am citit multe cărți, dar citesc oamenii bine de tot. Am văzut în ochii ei că nu a fost fidelă. În vis și ce am văzut cu ochii mei. Niciodată nu am dat greș cu ce am simțit. A plecat singură, nu a putut să mai stea lângă mine. Se simțea vinovată, vedeam comportamentul ei”, a povestit acesta.
Sursa foto: Instagram