![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Luni a fost show in familia Ibacka. Cabral a fost mai emotionat ca oricand. Sotia lui a facut #instatakeover pe contul @protv_romania si a publicat imagini din culisele celui mai tare show de dans din Romania, Uite cine danseaza.
Andreea a luat cu asalt contul de Instagram @protv_romania, unde a publicat imagini surprinse in culisele emisiunii. Iata ce ipostaze a surprins:
A inceput "stalkereala"