![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Iulia Albu a vizitat azi dressingul cântăreţului Daneil Trifu, deşi a subilinat de la început că " îmi e frică de asta."
Deja e cunocută atititudinea Iuliei faţă de cei care poartă blană naturală: nu vrea să audă de ei. Cu toate acestea, i-a dat o şansă lui Daniel Trifu, care are o colecţie de blănuri. Sau, cum spune Domniţa de Alba, "un cimitir de animale."
Blănuri şi pălării de vulpi, de nevăstuici şi chiar de zebră şi de focă, toate au speriat-o pe Iulia. Chiar dacă a făcut faţă cu umor şi cu replici de genul " crezi că era intolerantă la lactoză zebra", Iulia şi-a păstrat atitudinea de "aşa nu", pentru ca, după cum afirmă chiar ea "am o mare problemă cu animalele jupuite." Mai mult, concluzia trasă de Iulia în faţa dressingului original a fost clară: "am trăit să o văd şi pe asta: am rămas fără cuvinte."