![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
E prima persoană căreia îi împărtășește bucuriile victoriilor și prima căreia îi și mulțumește pentru succesul de azi.
Simona e, fără doar și poate, imaginea mai tânără a mamei sale, dar la fel de frumoasă. Amândouă au aceleași trăsături, același zâmbet și acceași privire. În plus, s-au declarat în repetate râduri cele mai bune prietene. Așa că nu e de mirare că Simona a postat o fotografie pe Instagram, însoțită de un mesaj emoționant:
PE PRO TV PLUS PUTEȚI VEDEA VIAȚA BATE VLOGUL-SEZONUL 2
FOTO: FACEBOOK SIMONA HALEP
INSTAGRAM SIMONA HALEP
Gallery