![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Ca în fiecare zi de vineri, vloggerul Alex Daragiu aka Alpaca comentează cele mai fierbinți subiecte de pe net, în show-ul exclusiv protvplus.ro ”Trending Review”.
Astfel, pentru că tocmai am sărbătorit Ziua României, pe 1 decembrie, dar și ziua PRO TV, Daragiu ne propune o ediție specială a show-ului, o călătorie în timp în lumea celui mai tare post de televiziune din România. ”Aceasta este capsula virtuală a timpului, un timeline din 1995 până în prezent: 25deaniprotv.ro”.
”Mi se face pielea de găină când mă gândesc că aici a început totul”.
Urmăriți, mai jos, o ediție specială ”Trending Review cu Daragiu”