![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Pe bune?! te provoacă să răspunzi celor mai nebune întrebări și, dacă ai răspuns corect, ai ocazia de a câștiga super premii.
Pe 15 decembrie se încheie concursul Pe bune?! și este ultima ta șansă de a participa și de a ne lua premiile. Tot ce trebuie să faci este să urmărești emisiunea de miercuri, de la ora 22:30, să intri pe pagina de concurs pebune.protv.ro și să alegi răspunsurile pe care le consideri potrivite! Nu uita! Ai la dispoziție același timp pe care-l au invitații lui Andi Moisescu!
Ce poți câștiga
Răspunsurile corecte îți pot aduce premii săptămânale: tricouri personalizate Vlad Cazino și baterii externe pentru smartphone de 10.000 mAh.
Dar asta nu e tot! Fii pe fază și prinde provocarea serii (înainte de prima pauză publicitară)! E „Speciala lui Vlad”, întrebarea specială care îți poate aduce marele premiu: o dronă DJI Mavic Air 2S, în valoare de 5.462,67 lei.
Consultă aici Regulamentul concursului!
Gallery