![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Andreea Bănică are o familie minunată alături de impresarul ei, Lucian Mitrea. Sunt împreună din adolescență, ia acum au doi copii frumoși: Sofia și băiețelul Noah.
Dacă fiul Andreei are 5 ani, Sofia a împlinit de curând 13 și e o adolescentă superbă, care deja moștenește frumusețea mamei. La publicarea pozei de la ziua Sofiei, toate comentariie au fost laudative, în stilul unuia relevant "Frumusețe! Minunăție! Prințesă!"
Vezi și: Noua modalitate de a face bani pe TikTok:
Gallery