![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
După Survivor, Elena Chirac a ales să se întoarcă în Anglia, țara unde se află mama ei și unde tânăra e studentă la un colegiu din Londra.
Potrivit Libertatea, Elena a fost în trecut distribuită în rolul Ninei din „Pescărușul” lui Cehov și a avut colaborări și în lumea filmului. A jucat și numeroase producții, printre care Macbeth sau Amour, la colegiul Westminster Kingsway, unde studiază.
FOTO: ELENA CHIRIAC INSTAGRAM
VEZI ȘI: Abonamente pe TikTok:
Gallery