![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
27 septembrie 1991 este ziua în care s-a născut una dintre cele mai mari campioane pe care le-a avut vreodată România: Simona Halep.
Astăzi, celebra sportivă a împlinit 31 de ani și a ținut să le arate și fanilor ei de pe rețelele de socializare cum și-a început ziua și unde a mers. Astfel, Simona Halep a postat pe Instagram, la story, mai multe poze prin care anunță că și-a făcut o schimbare, însă nu una majoră.
În unul dintre story-uri, campioana se află alături de un hair-stylist foarte cunoscut din lumea mondenă, iar în următoarea imagine le arată tuturor cum a fost coafată.
Într-un alt instastory, Simona Halep le-a arătat fanilor ei de pe internet că a mers și la un dermatolog, semn că sportiva vrea să aibă grijă de tenul ei în fiecare zi.
Vezi și: Secretul Reginei Elisabeta a II-a a Marii Britanii
Gallery