• Emisiuni
  • La Măruță
  • Bianca Păsat, soția lui Cornel Păsat, și-a spus adevărul ei la sosurile picante ale lui Măruță, după ce a plecat din casa lui Cornel Păsat, după 23 de ani!" Bă, da, e gelos! E o diferență de vârstă între noi, zece ani, cred că afectează și vârsta"

Bianca Păsat, soția lui Cornel Păsat, și-a spus adevărul ei la sosurile picante ale lui Măruță, după ce a plecat din casa lui Cornel Păsat, după 23 de ani!" Bă, da, e gelos! E o diferență de vârstă între noi, zece ani, cred că afectează și vârsta"

Bianca Păsat, soția lui Cornel Păsat, și-a spus adevărul ei la sosurile picante ale lui Măruță, după ce a plecat din casa lui Cornel Păsat, după 23 de ani!

Biaca Păsat, aflată în atenșia publicului după ce a plecat de acasă de la Cornel Păsat, a venit la Sosurile PIcante ale lui Măruță!

Gallery

​Bianca a plecat de acasă după o relație de 23 de ani și o căsnicie de 14 și încă nu știe ce va face mai departe. Cu toate acestea, a vorbit sincer La Măruță:

Măruță: Bianca, întâi de toate vreau să te întreb cum ești. Pentru că l-am avut zilele trecute pe Cornel, ne-a povestit, și l-am văzut – cum să zic – foarte afectat de momentele prin care treceți.Și pur și simplu vreau să te întreb cum ești.
Bianca Păsat: Bine, deloc ușor, dar... Cred că e o perioadă prin care trebuie să trec la un moment dat. Sunt multe emoții, multe trăiri, nu am obișnuința mea de a mă exterioriza. (...)Păi, noi avem interacțiune destul de multă, pentru că este firesc, avem legături la mijloc. Și vom continua să avem. Dar momentan am nevoie de o perioadă de liniște, în care să mă adun, să văd eu ce am nevoie, cum am nevoie. La fel și el știe ce are de făcut, și om vedea cum o să fie pe viitor.

​Măruță: Dar la el sunt lucruri care trebuie să se schimbe?

Bianca Păsat: Și la el, și la mine. 23 de ani de relație se adună!
Măruță: De când ați început?
Bianca Păsat: De la 18 ani. (...) Este prima dată în viața mea când nu mi-am răspuns la telefon, pentru că am avut foarte multe numere care m-au sunat, și am ales să nu răspund.
Îmi cer scuze tuturor că nu v-am răspuns, dar nu am făcut-o pentru că am simțit că e mai bine pentru mine. (...)Mi-am dorit o perioadă de liniște, dar n-a fost liniște până acum.
Sper ca din momentul ăsta să fie liniște și să pot să iau deciziile corecte.

Iată câteva întrebări la care a răspuns Bianca:

Numește trei calități și trei defecte ale lui Cornel Păsat!

Rigid, critic cu cei apropiați și cu propria persoană și gelos. Creativ, carismatic, atent. Calități. 

La o altă întrebare, a zis " Neconcordanță între dorințele mele și acțiuni" și "gelozie excesivă", dar nu a citit, deși Măruță a subliniat că toți vor înțelege. 

Numește trei vedete care ți-au făcut avansuri! 

Nu am avut vedete care să îmi facă avanzuri. Bă, da, e gelos! E o diferență de vârstă între noi, zece ani, cred că afectează și vârsta, da, și eu cu vârsta am mai multe frici! 

Numește ce vedete ai lua cu tine pe o insulă pustie. 

Bobobete sau Micutzu. Cred că se descurcă să pescuiască și m-as distra. Și pe Adela Popescu aș lua-o. E descurcăreață. 

Numește o vedetă pe care o bârfești cel mai mult.

Cornel Păsat! Păi și cu prietenele mele...Depinde cine e pe val...Acum îți dai seama că l-am tocat. Glumesc! Mi-am rugat prietenele să nu mă mai întrebe cum sunt. 

Bianca a mai zis nume precum Lili Sandu, Horia Tecău și Răzvan Fodor, dar și Sebastian Stan, Cristi Chivu și Cătălin Măruță,  dar nu a citit întrebările, a mâncat picant. 

VEZI VIDEO ATAȘAT 

Cornel și Bianca au format unul dintre cele mai stabile și discrete cupluri din showbizul românesc. Împreună au un băiat de șapte ani, iar de-a lungul anilor au părut mereu uniți și echilibrați. Totuși, în ultimele luni, relația lor s-a deteriorat. Potrivit lui Cornel, care a vorbit La Măruță, problemele au apărut treptat, din cauza timpului insuficient petrecut împreună, a priorităților profesionale și a dorinței fiecăruia de a se afirma individual.

Bianca s-a concentrat intens pe cariera sa din domeniul fitnessului, dedicându-se proiectelor pentru femeile care doresc să-și recapete forma după naștere. În același timp, Cornel a început să exploreze alte direcții profesionale — a intrat în domeniul imobiliar și a lansat cursuri online de dans și striptease artistic, adresate publicului adult. Aceste schimbări au adus satisfacții personale, dar au și amplificat distanța dintre ei.

VEZI VIDEO ATAȘAT 

FOTO: PROTV.RO/ INSTAGRAM 

Share

Citește și

Ultimele articole

Top citite

Cele mai recente videoclipuri din emisiune La Măruță

Articole pentru emisiune La Măruță

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni