Alexandru și Andrei, alături de mătușa lor, locuiesc în aceeași casă în care tatăl copiilor s-a stins din viață, după ce plafonul din bucătărie s-a prăbușit peste el.
Echipa „Visuri la cheie” a intrat în prima încăpere, iar situația este dezastruoasă. Dragoș Bucur l-a întrebat pe Alexandru cum și-ar dori să arate casa lui, iar băiatul, timid, i-a spus că ar vrea să aibă propria lui cameră.
Andrei, fratele lui mai mic, a spus că ar vrea că Omid să îi facă camera.
„Aș vrea o cameră alb-negru și albastru”, a spus mezinul familiei.
După verificări, Dragoș Bucur a spus că din locuința celor trei nu se poate păstra nimic și că aceasta nu are cum să fie renovată, ci făcută de la zero.
VEZI MOMENTUL COMPLET ÎN VIDEOCLIPUL DE MAI SUS
EDIȚIA INTEGRALĂ POATE FI URMĂRITĂ PE VOYO