La 30 de ani de ProTV, emoția este mai puternică decât oricând.
Într-un moment aniversar care marchează trei decenii de povești, oameni și adevăr, vedetele ProTV transmit telespectatorilor cele mai calde gânduri și mulțumiri. De la prezentatori și actori, până la jurnaliști și artiști care au scris istoria postului, fiecare mesaj este o declarație sinceră de recunoștință pentru publicul care a fost alături zi de zi, în momente bune și grele.
Dan Pavel : Noi suntem aici, cei care gândim liber și propunem acest exercițiu al gândirii libere, acolo, acasă.
George Mihăiță: Să aibă încredere în mine, așa cum eu am încredere în voi, în publicul meu, pe care am încercat să nu-l dezamăgesc niciodată. Am urcat cu drag pe scenă, am fost cu drag pe ecran pentru voi, pentru dumneavoastră. Dacă voi n-ați fi, noi n-am exista.
Roxana Hulpe: Îi simt foarte aproape de noi, pe oameni, îi simt în toate mesajele pe care le primim. Vreau…
Cătălin Măruță: Să aibă încredere. Să aibă încredere și să fie siguri că oamenii care sunt aici, cu siguranță, se gândesc să transmită o informație corectă.
Gallery
Andra: Să vă uitați în continuare la noi, la ProTV. Știți că întotdeauna ProTV a venit cu tot ce e mai bun pentru voi.
Andreea Esca: Vreau să le mulțumesc foarte mult telespectatorilor noștri pentru fidelitate, pentru că suntem ca într-o căsătorie care, iată, a durat și durează în continuare — durează de 30 de ani, ceea ce este foarte rar. Înseamnă că ne iubim foarte mult, că ne respectăm, că avem încredere unii în ceilalți. Deci vă mulțumesc!
FOTO: PROTV