Fosta soție a lui Lino Golden, Delia, s-ar fi despărțit de medicul estetician Auday Al Ahmad. Relația dintre cei doi a început la scurt timp după ce blondina a divorțat de celebrul cântăreț.
Gallery
Postările recente ale Deliei i-au făcut pe urmăritorii ei să creadă că povestea de dragoste cu esteticianul Auday Al Ahmad a ajuns la final. Un detaliu din mediul online pare să confirme această ipoteză.
Auday Al Ahmad este primul bărbat cu care Delia s-a afișat după divorț. Cei doi s-ar fi cunoscut după ce artista a apelat la serviciile lui pentru câteva intervenții estetice. Prima lor apariție publică împreună a avut loc în această vară.
Când părea că relația merge pe un făgaș bun, urmăritorii Deliei au observat o schimbare în postările ei, tânăra a început să transmită mesaje cu subînțeles despre iubire și relații.
În cea mai nouă dintre acestea, fosta parteneră a lui Lino Golden vorbește despre superficialitatea din cupluri și despre faptul că mulți au uitat semnificația dragostei reale. În ultima perioadă, ea a publicat mai multe texte cu aceeași temă.
„E tristă generația în care trăim. O mentalitate superficială de ambele părți, looks/money. Și mai aveți după tupeul să spuneți că nu mai există iubire adevărată în ziua de astăzi. Atât valorați? Păi voi știți ce e aceea iubire adevărată măcar? Aia nu se cumpără”, a scris Delia pe TikTok.
Totodată, tânăra a șters de pe TikTok singura postare în care apărea alături de Auday Al Ahmad, iar pe Instagram cei doi nu se mai urmăresc reciproc.
Rămâne de văzut dacă Delia și Auday Al Ahmad mai formează sau nu un cuplu.
CITEȘTE ȘI:
Sursă foto: Instagram