![](https://cmero-ott-images-avod.ssl.cdn.cra.cz/r314x175n/q80/NA.jpg?default=https%3A%2F%2Fassets.protv.ro%2Fassets%2Ffeed%2Fproduction_cross-la-interior-articol-protv%2F20240725%2F62469646+%281%29.webp)
Bianca Dragusanu si-a implinit de curand visul. Vedeta este insarcinata in sase luni, iar fanii ii scriu ca abia asteapta sa ii vada micuta.
Si vedeta tv este extrem de nerabdatoare sa o tina in brate pe micuta ei, iar cea mai recenta imagine de facebook nu face decat sa confirme acest lucru: 3 luni si o voi cunoaste pe fetita mea".
Acesta a fost textul pe care Bianca l-a publicat astazi pe pagina personala de Facebook unde a publicat si o imagine in care se vede burtica. Desi nu a luat foaret mult in greutate si are o burtica mica, vedeta este extrem de fericita si se pregateste intens pentru rolul de mamica.
Desi mai are numai trei luni pana va naste, Bianca si-a pastrat formele si este posesoarea unui trup tras prin inel. Imaginea a luat cu asalt internetul. Peste 15 000 de oameni au felicitat-o pentru sarcina si i-au scris numai mesaje frumoase.