• PRO TV
  • George Burcea a ajuns pe mâinile medicilor. Rolurile pe care le-a interpretat și sfaturile medicilor nu au făcut casă bună împreună și, acum, trebuie să plătească: „Nu am fost un copil ascultător”

George Burcea a ajuns pe mâinile medicilor. Rolurile pe care le-a interpretat și sfaturile medicilor nu au făcut casă bună împreună și, acum, trebuie să plătească: „Nu am fost un copil ascultător”

George Burcea a ajuns pe mâinile medicilor. Rolurile pe care le-a interpretat și sfaturile medicilor nu au făcut casă bună împreună și, acum, trebuie să plătească: „Nu am fost un copil ascultător”

George Burcea a ajuns, de curând, pe mâinile medicilor, după ce nu a mai ținut cont de recomandările acestora. Actorul este nevoit să repare situația, iar acest lucru ar putea dura ceva timp.

Gallery

De când s-a întors din Statele Unite ale Americii, George Burcea are un program din ce în ce mai încărcat. Acesta a obținut multe roluri, dar a fost nevoie să dacă diverse sacrificii pentru ele, care l-au costat, însă, sănătatea.

George Burcea a ajuns pe mâinile medicilor

În urmă cu ceva timp, după mai multe investigații, medicii i-au recomandat acestuia să își pună aparat dentar. Timp de un an și jumătate, fostul soț al Andreei Bălan l-a purtat, dar, din cauza faptului că multe roluri pe care le-a avut cereau ca acesta să fie dat jos, a trebuit să renunțe la el.

Citește și:

Tocmai din acest motiv, a fost nevoit să revină la medic, deoarece problema trebuie rezolvată și nu poate face acest lucru de unul singur. Din fericire, a găsit varianta de mijloc și, în acest fel, va putea să interpreteze rolurile pe care le obține fără probleme și să țină cont și de sfaturile medicilor, în tot acest timp.

„Nu am fost un copil ascultător. Am avut aparat dentar timp de un an și jumătate, doar că, datorită unor roluri în care nu se potrivea aparatul dentar, a trebuit să îl dau jos. Domnul doctor a fost nevoit să-mi pună aparat, după două luni să mi-l dea jos, după care iar să-l pună, iar să-l dea jos.  

La final, am avut de purtat acele gutiere, dar nu le-am purtat. Era mai comod să nu le port, iar, după câteva zile, dinții deja își fac de cap. Iată că. după doi ani, am revenit să facem acele gutiere speciale! Nu cred că sunt sacrificii atâta timp cât iubești ceea ce faci”, a spus iubitul Vivianei Sposub, conform Cancan.

Andreea Bălan îl acuză pe George Burcea că nu se mai implică în viața fetițelor

Andreea Bălan și George Burcea au împreună două fetițe, în vârstă de opt și de șase ani. Micuțele locuiesc împreună cu Andreea Bălan și s-au apropiat foarte mult și de Victor Cornea, logodnicul acesteia.

Citește și:

​În urmă cu ceva timp, în cadrul unei emisiuni televizate, Andreea Bălan i-a adus mai multe acuzații lui George Burcea, mărturisind că acesta nu s-ar mai implica în viața fiicelor lor, deși, în timpul procesului de divorț, era foarte prezent.

Mai mult decât atât, artista susține că George Burcea s-a „ascuns după paravan”, alegând să se însoare și să își întemeieze o familie, deși intențiile lui erau altele.

 

Sursa foto: Instagram

Parteneri editoriali

Share

Videoclipuri cu știri

Citește și

Ultimele articole

Top citite

L-ai pierdut la TV

Episoade noi acum pe VOYO

7 zile înainte de TV • fără reclame • oricând

Top emisiuni