• A intors toate privirile in tribune la meciul Elvetia - Polonia. Cum a venit imbracata aceasta fana a nationalei Poloniei

Polonia s-a calificat in premiera in sferturile de finala ale EURO 2016, dupa ce a invins Elvetia cu scorul de 5-4 la loviturile de departajare, pe stadionul Geoffroy-Guichard din Saint-Etienne, scorul fiind egal, 1-1 (1-0), dupa 120 de minute.

La loviturile de departajare, pentru Elvetia au transformat Lichsteiner, Shaqiri, Schar, Rodriguez, iar Xhaka a ratat. Pentru Polonia au inscris Lewandowski, Milik, Glik, Blaszczykowski si Krychowiak.

Ungaria - Belgia e ASTAZI, de la 22:00, la Pro TV! Urmareste AICI cele mai importante informatii!

Polonia a fost sustinuta in tribune de fane infocate, care au atras privirile tuturor. Tanara din imaginile de mai jos a facut deliciul suporterilor si fotografilor. Imbracata intr-un tricou care ii dezvaluia abdomenul lucrat si o pereche de pantaloni din piele de culoare rosie, fana nationalei Polonie si-a sustinut cu frenezie echipa de suflet.

Imaginile cu ea au cucerit atat suporterii aflati in tribune, cat si internautii care au vazut imaginile publicate online.

Sursa FOTO: Splash News